Skolavslutningen närmar sig nu med stormsteg och jag har hittat dom perfekta personliga presenterna till min sons lärare från butik råsa.
Har ni köpt någon present till era barns lärare och pedagoger?
Jag tycker min sons lärare gör ett super jobb först och främst får dom mitt barn till att älska skolan. Sedan delar dom all sin kunskap på ett så bra sätt att han berättar så mycket saker han lärt sig (han är full med fakta, nyfikenhet, öppenhet).
Dom plåstrar, dom kramar, dom lär ut varje dag året runt.
Jag tycker också mitt barns lärare är toppen – det finns ett bra samarbete mellan skola och föräldrar.
Sedan får dom nog ta många duster, fajter med elever också. mm. precis som vi föräldrar får göra .
Jag tycker dom är värda att hyllas, egentligen varje dag året om, dom har ett jobb som är beundransvärt.
Jag har 2 barn och det är det bästa jag vet men även stundtals tungt ibland. dessa lärare har 27 elever jag beundrar dom.
Dom är värda all uppmuntran både i ord från oss föräldrar men även en liten skolavslutnings present.
Hos butik råsa finns dom fantastiska personliga muggarna att designa med egen text, – här kan ni se hur mina blev.
Även dom fina ljuslyktorna – med texten som passar till lärare/pedagoger eller barnskötare.
Men i webshopen/ och butiken finns ännu mer fina presenter att välja mellan så in och titta så kommer ni garanterat hitta massor av fina inredningsartiklar och fina presenter.
Fröken lyktorna och muggarna är mina favoriter .

sponsrat inlägg
Så mycket fint 😍 Tack för tipset!
GillaGilla
❤ så lite så älskar att tipsa om bra sidor i min blogg. dessutom är det hög tid att tänka på gåvor till alla underbara fröknar runt om i landet som gör ett bra jobb för våra barn
GillaGilla
Hva får jeg da?? Jeg har jo både lært deg: sitt og ligg 😉 Og nå etter 3 kjærlighets fulle år så kan du : rull rundt også😗😗
GillaGilla