En present till den lilla kocken/bagaren

Igår kom paket från bästa Giftstory.se till Angelina! och hon blev så glad. Är inte detta lilla bagar sett bedårande sött. Idag bakade vi en morotskaka jag och minstingen, och oj vad hon kladdade i köket.

Kan verkligen rekommendera att låta barnen vara med i köket och då är dessa kökskläder toppen, att laga mat och baka tillsammans är toppen. Trenden att baka har verkligen smittat av sig på mina små.

Ni hittar dessa köks kläder här på Giftstory.se

För er som inte besökt giftstory.se så säljer dom mycket fint till småttingar allt från födelsedagspresent till dopgåvor och bröllopspresenter.

Det finns också många presenter du kan få med namn eller gravyr så kallade personliga presenter – vilket ofta är en uppskattad sådan då det visar lite extra att presenten är till denna person.

Många av mina favorit presenter finns i kategorin Bröllop…. åh det finns så mycket fint där.

Jag tycker helt enkelt ni ska gå in och göra ett besök här hos Giftstory.se

Publicerad av Yasmine Johansen

Jag heter Yasmine är 36år , gift , 2 barns mamma från Stockholm. Bloggar om vardagen med familjen, barnens roliga tv inspelningar och foto jobb, blandat med resor bakning och härliga samarbeten.

5 reaktioner till “En present till den lilla kocken/bagaren

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s

%d bloggare gillar detta: