Sponsrat inlägg i samarbete med smaskmask
Använder ni ansiktsmask? jag tycker det är ett himla skönt sätt att slappna av på och återfukta huden mm. Jag vill tipsa er om mina favorit masker från smaskmask som erbjuder ansiktsmasker dom kommer från korea och kallas sheet mask. och är en del av koreansk skönhetsinnovation dom kommer allt mer till Sverige,
Denna mask är poppis bland många kändisar Adele , Justin Bieber och Lady Gaga och så givetvis mig såklart.
Framöver kommer jag ha en tävling här där jag kommer att lotta ut denna mask. så håll utkik efter min tävling.
Men som plåster för väntan så kan jag erbjuda alla mina läsare 25% rabatt som gäller till den 4 juli om du anger kampanjkod YASMINE
Egenskaperna för dessa masker är att dom ger huden mycket fukt och jag måste säga att det är den bästa mask jag provat.
Min favorit är denna honungsmask den ger huden fin lyster.
Varför väljer jag dessa masker?
jo för det finns masker som passar alla hudtyper, normal torr till acne benägen hy. Jag kan lätt beställa hem dessa masker till bra priser – 35kr tycker jag är super bra för en mask som ger en lyxig känsla och dessutom fungerar och ger ett fint resultat.
En annan favorit är denna midsommarnattsdröm

Jag tipsar er även om att följa smaskmask på facebook och instagram där kommer det upp info och olika tävlingar.
Eftersom ansiktsmaskerna fortfarande är relativt nya i Sverige så beställ dom från Smaskmask för du kommer inte ångra dig dom är som en dröm för hyn.
SMASKMASK– för din hud vill också stråla…

Grymma =) har haft samarbete med dem o klickat hem deras masker 😃
GillaGilla
Ja dom är underbara och så bra priser
GillaGilla
Spännande 😃
GillaGilla